‪Google+‬‏ פייסבוק | IPHONE
 
 

אתר לנייד

 


איך זה עובד?   
 

רוב לקוחותיך, בין אם הם קיימים או פוטנציאליים, נמצאים כעת בסוג כלשהו של אינטראקציה עם המכשיר הנייד שלהם.
בין אם הם מחוברים לרשת החברתית המועדפת עליהם, בודקים את הדואר, שומעים מוזיקה או גולשים ברשת – הרעיון של "אפליקציות ניידות" התפתח בדרכים מופלאות בשנים האחרונות.

אם נוכחותך קיימת באינטרנט, עליך לוודא שגם החוויה הניידת שאתה מציע מושכת באותה מידה.


עולם המבוסס על מכשירים ניידים שונה לאין ערוך מהעולם המוכר של המחשבים השולחניים. כל מכשיר חדש שיוצא לשוק, משנה מעט את החוויה הכוללת: מסכים גדלים בהדרגה, טכנולוגיות חדשות משולבות למכשירים הסלולריים החדשים ודפדפנים חלופיים מנסים לתפוס את מקומם של הדפדפנים המובנים דרך שיפור חוויית השימוש והאופציות המוצעות. עם כל זה, התעבורה היא עדיין גורם קריטי, מכיוון שרוב משתמשי האינטרנט הנייד מחוברים לחבילת גלישה מוגבלת שתגרום להם לחשוב פעמיים לפני כניסה לאתר "כבד". מהירות הגלישה איטית יותר בהשוואה לחיבור רגיל והגבלות החומרה באות לידי ביטוי. מאידך, חוויית השימוש משתנה מקצה לקצה בזכות טכנולוגיות דוגמת מסך המגע והגלילה החלקה.

עם כל כך הרבה גורמים שיש להתחשב בהם, לא היה יותר פשוט אם היה קיים פיתרון המציע את כל זה עבורך במוצר אחד?


המערכת הייחודית שלנו מאפשרת לך להמיר אתר קיים לאתר מותאם למכשירים ניידים, תוך דקות ספורות.
רתמנו את כל הידע שצברנו במשך שנים ארוכות של פיתוח מוצרים לשוק האינטרנט ויישמנו אותו לפיתוח מוצר קל לשימוש המסוגל להמיר אתרים שלמים לאתרים ידידותיים למכשירים ניידים, ואף לאפליקציות שניתן לשלוח ללקוחות קצה ולהופיע תמיד על מסכי המכשיר הנייד שלהם. 
 


 

 
   
 
   
   
   


עיצוב אתר לנייד 
 
מדובר במערכת לבניית אתרים המותאמת להתקנים ניידים, דוגמת טלפון סלולארי, מחשבי כף יד וטלפונים חכמים. המערכת מוצעת במודל של "אתר כאפליקציה", שאומר בעצם שבמכשירים חכמים (דוגמת
iPhone ודומיו) ניתן לראות את אתר הנייד כפי שניגשים לאפליקציה רגילה.

בפועל, פיתוח זה נותן מענה לגלישה הגוברת דרך טלפונים סלולאריים ומאפשרת לבעלי עסקים/ אתרים לתת שירות הכולל גלישה נוחה וידידותית ללקוחותיהם הפוטנציאליים דרך טלפון נייד ובכך לעקוף את המגבלות של גלישה דרך טלפון נייד.

לדוגמא: גלישה באתר אינטרנט רגיל דרך מכשיר נייד לא תהיה אופטימלית, גודל החלון הוא קטן, אין עכבר ומקלדת, ומגבלות נוספות אשר יאלצו את הגולש, לגלול, להגדיל, לסובב את התצוגה ועוד, לא מדובר בחוויה נוחה.


בנוסף, קיימות מגבלות נוספות, כדי לפתח אתר או אפליקציה לנייד נדרש ידע מאוד ספציפי בבניית אתרים, לאפליקציה דרוש רישיון פיתוח שעולה לא מעט, יש להתחשב בדפדפנים ניידים שונים, כתיבה בסטנדרט מיוחד ועוד. מצד שני, בתחום הנייד קיימות יכולות שאין למחשב רגיל: מסכי מגע, שימוש ביכולות הטלפון (שיחה, SMS), שימוש בניווטGPS ועוד.

המוצר "אתר לנייד", נותן מענה מלא לצרכים אלו, שכן הוא מאפשר לבנות אתר נייד דרך מערכת פשוטה לשימוש הפועלת לפי הדרישות המיוחדות של תחום זה ומציעה ממשק פשוט ומסודר הדומה לממשק ניהול האתרים שאנחנו מכירים, התוצאה היא אתר העומד בכל הדרישות של התחום ויודע לנצל את יכולות הפלטפורמה, ללא תלות במפתח חיצוני או קבלת אישור מיוחד ובעלות נמוכה משמעותית.

בנוסף ליכולות השונות:
1. המערכת יודעת לסרוק תכנים (כולל Html) של אתר קיים ולייבא אותם לתוך האתר הנייד ובכך לחסוך לבונה האתר את ההכנסה הידנית.
2. המערכת מאפשרת לעצב בחופשיות את האתר הנייד.
3. להפנות אוטומטית את הגולש לאתר המתאים ביותר – אם הוא נכנס מדפדפן רגיל הוא יופנה לאתר הרגיל ואם הוא נכנס מדפדפן נייד הוא ינותב לאתר הנייד.

מכיוון שמדובר באתר, תהליכי הקידום תקפים גם לגביו, כך שבמקום לקבל חשיפה רק דרך ה"App Store" לדוגמא, בפועל מדובר באפליקציה שזמינה גם דרך תוצאות החיפוש ואינה דורשת התקנה.

המוצר מוצע לניסיון של 30 יום, בדומה למערכת הרגילה, וניתן לרכוש אותו לאחר מכן לתקופה של חצי שנה או שנה שלמה.
Mobile Website - 12 Month

להמשך לחץ כאן

קידום אתרים
 

נתונים מיספריים בקידום אתרים

 

 

לפירוט נוסף מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם :
 האתר שלך בנייד
 גלריות/סרטים

פתיחת אתר לניידים

________________________________________________________________