‪Google+‬‏ חברת ibdesign עיצוב אתרים, קידום אתרים - האני מאמין שלנו -חברת ibdesign
 
 

האני מאמין שלנו -חברת ibdesign


חברת אי .בי. דיזיין בראשות המעצבת עירית בלומנטל נוסדה בניו יורק ב-1995 .
החברה מתמחה בעיצוב, בנייה, איחסון, קידום, ותחזוקת אתרים ועד היום בנתה 400
 אתרי תדמית איכותייםאתרי ניהול תוכן מתקדמים, אתרי פורטלחנויות ואתרי מכירה לחברות בעולם, וקידמה אותם דרך גוגל, ודרך מנועי אינדקסים מובילים בארץ ובעולם.


ה"אני מאמין" של אי.בי.דיזיין :

עיצוב אתר הוא דרך שיווקית מעולה להציג את החברה לכל העולם ולכן -
     עיצוב האתר צריך להכתיב את התיכנות שלו ולא להיפך.

קידום האתר למקומות ראשונים הוא חלק מהעיצוב הראשוני 
     של האתר ומטרה בעלת חשיבות עליונה.
  

אנחנו, באי.בי.דיזיין, מאמינים שהתדמית הראשונית שיראה הצופה באתר היא קריטית – כי היא זו שתקבע אם הוא יישאר באתר או ינדוד לאתרים אחרים.

דף הבית הוא הדלת ממנה נכנסים לאתר אך אנו מאמינים שחווית הצופה צריכה לבוא לידי ביטוי לא רק בעמוד הראשון כי אם בכל דף ודף באתר. לכן, ככל שהעיצוב יהיה חכם ומושך יותר, כך תהיה התייחסותו של הגולש לחברה המפרסמת רצינית יותר. עיצוב מדויק וחכם יעודד את המשתמש ליצור קשר עם המפרסמים ולקנות מוצרים מהאתר.

עירית בלומנטל מעצבת את כל הברנדינג של החברה דרך האתר ברמה אמנותית ועיצובית גבוהה וייחודית, החל מעיצוב  באנר פלאש מתקדםלוגו חדש, ועד צבעים יחודיים לחברה, כשהדגש לאורך כל הדרך הוא על איפיון ספציפי של הלקוח ובניית אתר שיתאים לו בלבד ולא יראה כמו שום אתר אחר.

אצלנו באי בי דיזיין הקשר עם הלקוח אישי ומאפשר עשיית תיקונים ועידכונים במשך כל שעות היממה, כולל בסופי שבוע. האתרים שאי בי דיזיין מעצבת עולים במהירות ברשת ומגיעים ראשונים במנועי חיפוש בארץ ובעולם. 
 
אצלנו המטרה הראשונית היא קידום האתר באופן אורגני. אנו בונים את האתר כך שיתאים לגוגל באופן האופטימלי ביותר ולא מתפשרים או עושים קיצורי דרך-אם בהוספת טייטלים נכונים לכל דף ודף באתר, בהוספת h1, לכל עמוד, בהוספת לינקים פנימיים, בחילופי קישורים עם אתרים דומים, הוספת תגי מטה בכל עמוד, הוספת תכנים יחודיים ושונים בכל עמוד, חיבור האתר לגוגל אנלטיקסט, כתיבה נכונה של תגי alt  לכל תמונה באתר, הוספת האתר לכלי ניהול אתרים של גוגל, הוספת מאמרים, יצירת קישורים יחסיים מכל דפי האתר לפי מיקומים נכונים, יצירת קוד נקי, ועוד ועוד.  כמו כן אנו שולחים דו"ח קידומים דו חודשי לכל לקוח . אנו מתעדכנים כל הזמן בחידושים, ומשתמשים בתוכנות המיתקדמות ביותר לקידום האתר  לפירוט נוסף בנושא קידום לאתר.

 

עיצוב אתרים

אנו, מעצבי האתר, דואגים גם לאיחסון האתר בשרתים רבי עוצמה הקרובים למיקום הלקוח, דואגים לבחירת שם דומיין  נגיש אשר יביא לקוחות חדשים לאתר, אנו גם פותרים בעיות לכל לקוח מהפניית dns אם יש צורך, קניית וחידוש דומיין, קנייה מחודשת של דומיין שנפל, עידכון הדומיין בדאטה בייס העולמי, שינוי בעלות ועוד. אנו גם עוזרים ללקוח להוסיף תיבות דואר  עם שם הדומיין, ולסכרן אותו עם אאוטלוק.

אנו מאמינים – שאתר שהלקוח מעורב בשינוי התכנים בו, בהוספת תמונות ועידכונו הוא לקוח מעורב והאתר נישאר אקטואלי וזה עוזר גם בקידום האתר לכן אנו בונים את האתרים שלנו בתוכנת ניהול ידידותית למשתמש, אשר ע"י הדרכה צמודה של עירית, יוכל לתפעל את האתר בעצמו ויעדכנו ללא הגבלה או תלות במעצב ומנהל האתר. 

אנו עושים הדרכה עיקבית על תוכנת הניהול – אצלנו אין את המושג לא, כל בעייה שהלקוח לא הצליח לפתור אחרי למידה, אנו נתקן ונעזור ללקוח בצעדיו הראשונים בתחום עידכון האתר.  לפירוט נוסף על תוכנת הניהול

המטרה שלנו היא להביא ללקוח את מקסימום היעילות והתוצאות ע"י עיצוב,
קידום ואיחסון נכון של האתר.

הרבה מלקוחות החברה משתמשים בעיצוב של האתר למטרות נוספות והופכים את עיצוב האתר לברנדינג החדש של החברה כולה. עד היום נהנו משירותינו מאות לקוחות בארץ ובחו"ל וזאת משום הייחוד, העוצמה העיצובית והרמה הטכנית הגבוהה הבאים לידי ביטוי באתר. התוצאה מתבטאת, כמובן, בעשרות לקוחות חדשים המצטרפים לחברה מידי יום.
למכתבי המלצות מלקוחותינו

לפירוט נוסף מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם :